3367 - Single_lajmi | Ministria e Puneve te Jashtme
MPJ
  • 23 January 2018
  • SHARE
  • PRINT

Dua Lipa, mysafire e shfaqjes së njohur amerikane Saturday Night Live

Prishtinë, 23 janar 2018 - Këngëtarja me prejardhje shqiptare Dua Lipa, e cila po mahnitë botë me zërin e saj të shtunën e 2 shkurtit do të jetë mysafirë në shfaqjen televizive amerikane Saturday Night Live, shkruan KultPlus. Saturday Night Live shfaqet në NBC, ndërsa lajmi është bërë i ditur nga vetë Dua Lipa dhe faqja zyrtare e SNL në Twitter.

 

 Burimi: http://www.kultplus.com/showbiz/dua-lipa-mysafire-e-shfaqjes-se-njohur-amerikane-saturday-night-live-foto/

Foto Galeria