Ballina | Ministria e Puneve te Jashtme

LAJMET

MPJ
Ministrja Gërvalla zhvilloi takim me ambasadoren e Maqedonisë së Veriut
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikë...

08 April 2021

MPJ
Ministrja Gërvalla priti në takim ambasadoren franceze Butel
Prishtinë, 7 prill 2021 - Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporë...

08 April 2021

MPJ
Ministrja Gërvalla priti në takim ambasadorin slloven Bertoncelj
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikë...

08 April 2021

MPJ
Ministrja e Jashtme, Donika Gërvalla priti në takim shefin e Zyrës së BE-së në Kosovë, Tomáš Szunyog
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, znj. Donika G&...

07 April 2021

MPJ
Ministrja e Jashtme, Donika Gërvalla priti në takim ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Thomas Kolly
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, znj. Donika G&...

07 April 2021

MPJ
Ministrja e Jashtme Donika Gërvalla priti ambasadorin çek, Pavel Bilek
Prishtinë, 1 prill 2021 - Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporë...

01 April 2021