579 - Lajmet | Ministria e Puneve te Jashtme
MPJ
Kosovë - Britani e Madhe, marrëveshje për Transportin Ndërkombëtarë të Rrugëve
Prishtinë, 20 prill 2021 – Marrëveshja për Transportin Ndërkombëtarë të Rrugëve, e nënshkruar mes Qeverisë s&...
MPJ
Ministrja Gërvalla priti në takim shefin e EULEX-it Wigemark
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, znj. Donika Gërvalla, ka pritur sot n&...
MPJ
Ministrja Gërvalla pret në takim përfaqësuesit e Këshillit për Bashkëpunim Rajonal
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, znj. Donika Gërvalla, ka pritur sot n&...
MPJ
Zëvendësministri Ahmeti takoi zëvendësambasdorin e Austrisës Schaller
Zëvendësministri i Punëve të Jashtme dhe Diasporës z. Kreshnik Ahmeti, priti në një takim kortezie z. Martin Schaller, z&...
MPJ
Mbahet forumi i tretë ekonomik Kosovë – Greqi për sektorin e energjisë
Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës dhe Ministria e Punëve të Jashtme ...
MPJ
Ministrja Gërvalla priti në takim të ngarkuarin me punë në Ambasadën e Japonisë Ogasawara
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, znj. Donika Gërvalla, ka pritur sot n&...
MPJ
Ministrja Gërvalla takoi të ngarkuarën me punë në Ambasadën e Luksemburgut Gomes
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, znj. Donika Gërvalla, ka pritur sot n&...
MPJ
Zëvendësministri Ahmeti takoi ambasadorin turk në Kosovë
Zëvendësministri i Punëve të Jashtme dhe Diasporës z.Kreshnik Ahmeti ka pritur sot në një takim, ambasadorin e Turqis&...
MPJ
McAllister fton ministren Gërvalla t’i drejtohet Komisionit për Punë të Jashtme të PE-së
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, znj. Donika Gërvalla, ka pranuar sot nj&...