587 - Lajmet | Ministria e Puneve te Jashtme
MPJ
Ministrja Gërvalla fton komunitetin biznesor grek të investojnë në Kosovë
20 Janar, 2022 - Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës znj. Donika Gërvalla, në ...
MPJ
Ministrja Gërvalla në Athinë takoi homologun e saj Dendias: Njohja e Kosovës do të përbënte një hap historik
Athinë, 20 janar 2022 - Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës znj. Donika G&...
MPJ
Zëvendësministrja Gashi në EXPO DUBAI 2020, takon përfaqësues të dhjetëra shteteve
11 Janar, 2022 - Zëvendësministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, znj. Liza Gashi në kuadër të vizitë...
MPJ
Zëvendësministrja Gashi në Emiratet Arabe, merr përkrahje për projekte të përbashkëta
10 Janar, 2022 - Zëvendësministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, znj. Liza Gashi po qëndron në vizitë ...
MPJ
Ministrja Gërvalla pret në takim ambasadorin e ri të ShBA-ve Jeffrey Hovenier
Prishtinë,  10 janar 2022 - Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, znj. Donika Gë...