563 - Lajmet | Ministria e Puneve te Jashtme
MPJ
Ministrja Haradinaj-Stublla zhvilloi sot një takim me Shefin e EULEX-it
 2 Dhjetor 2020 Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, znj.Meliza Haradinaj-Stublla, u takua sot me Shefin e EULEX-it, z. Lars-Gunnar Wigemark, me të ...
MPJ
Kosova dhe Arabia Saudite - partnerë globalë në luftën kundër Daesh/ ISIS
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, znj.Meliza Haradinaj-Stublla, zhvilloi sot një takim virtual me Ministrin e Punëve të Jashtme ...
MPJ
Ministrja Haradinaj-Stublla uron Republikën e Afrikës Qendrore për Ditën Kombëtare
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, znj. Meliza Haradinaj-Stublla, në emër të Republikës së Kosovës ...
MPJ
Ministrja Haradinaj-Stublla takoi ambasadorin Joern Rohde, vlerëson të nevojshme përkrahjen e vazhdueshme të Gjermanisë
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, znj. Meliza Haradinaj-Stublla, ka zhvilluar një takim me Ambasadorin e Gjermanisë në Kosovë, Joern ...
MPJ
Ministrja Haradinaj-Stublla uron popullin e Barbadosit për Ditën e Pavarësisë
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, znj.Meliza Haradinaj–Stublla, në emër të Republikës së Kosov&...
MPJ
Ministrja Haradinaj-Stublla: Inaugurimi i bustit të Skënderbeut sot na jep mesazhin e bashkimit dhe orientimit evropian
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Meliza Haradinaj-Stublla, mori pjesë sot në inaugurimin e bustit të Heroit tonë nacional, Gjergj ...
MPJ
Tre Ministrat e Jashtëm Shqiptarë me urim të përbashkët për 28 Nëntorin
Mëngjesin e sotëm Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Meliza Haradinaj-Stublla zhvilloi një takim tripalësh me homologun ...
MPJ
Ministrja Haradinaj-Stublla uron Shqipërinë dhe shqiptarët për Ditën e Flamurit
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, znj. Meliza Haradinaj-Stublla, uron shqiptarët, kudo q&...
MPJ
Ushtria e Kosovës garanca më e fortë e shtetit tonë
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, znj. Meliza Haradinaj-Stublla, mori sot pjesë në ceremoninë e organizuar në kazermën &...