579 - Lajmet | Ministria e Puneve te Jashtme
MPJ
Fillon periudha e aplikimit për regjistrim për votim jashtë vendit për zgjedhjet lokale
Prishtinë, korrik 2021 – Komisioni Qendror i Zgjedhjeve njofton se nga data 10 korrik ka filluar periudha e aplikimit për regjistrim për votim jashtë Kosovë...
MPJ
Ministrja Gërvalla priti në takim shefin e Zyrës Ndërlidhëse të Republikës së Sllovakisë
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, znj. Donika Gërvalla, priti sot në ...
MPJ
Ministrja Gërvalla priti në takim ambasadoren e Emirateve të Bashkuara Arabe në Kosovë, Alshamsi
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, znj. Donika Gërvalla, ka pritur sot n&...
MPJ
Ministrja Gërvalla priti në Prishtinë homologun e saj kroat Grlić Radman
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, znj. Donika Gërvalla, ka pritur në ...
MPJ
Zëvendësministri Ahmeti takoi ambasadorin e Austrisë
Zëvendësministri i Punëve të Jashtme dhe Diasporës z.Kreshnik Ahmeti, gjatë paradites së sotme priti në një ...
MPJ
Ministrja Gërvalla pret në takim komandantin e KFOR-it, gjeneralmajorin Federici
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, znj. Donika Gërvalla, së bashku me ...
MPJ
Ministrja Gërvalla pret në takim homologun e saj nga Maqedonia e Veriut, Bujar Osmanin
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, znj. Donika Gërvalla, ka pritur sot n&...
MPJ
Kryediplomatja Gërvalla priti në Prishtinë homologun e saj gjerman Maas
  Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, znj. Donika Gërvalla, ka pritur sot ...
MPJ
Zëvendësministri Ahmeti priti në takim përfaqësues të shoqatës VATRA
Zëvendësministri i Punëve të Jashtme dhe Diasporës z.Kreshnik Ahmeti i shoqëruar nga këshilltari i lartë ...