579 - Lajmet | Ministria e Puneve te Jashtme
MPJ
Ministrja Haradinaj-Stublla: Drejtimi Euro-Atlantik i Kosovës dhe Malit të Zi - vendimtar për sigurinë në Ballkan
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, znj.Meliza Haradinaj-Stublla, zhvilloi sot një takim lamtumirës me Ambasadorin e deritanishëm t&...
MPJ
Dhurata më e bukur në vigjilje të 13-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, znj.Meliza Haradinaj-Stublla, ka vizituar në Skenderaj artisten e dy rekordeve Guinness, znj.Arbnore Fejza-Idrizi, e cila ...
MPJ
Ministrja Haradinaj-Stublla, thirrje diasporës si të votojnë me postë (Video)
8 Shkurt 2021 Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, znj.Meliza Haradinaj-Stublla, përmes një video-mesazhi, u ka bërë thirrje qytetar&...
MPJ
Ministrja Haradinaj-Stublla mirëpret letrën e Biden për arritjen e njohjes reciproke me Serbinë
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, znj.Meliza Haradinaj-Stublla, ka mirëpritur letrë...
MPJ
Ministrja Haradinaj-Stublla uron popullin e Zelandës së Re për Ditën Kombëtare
6 shkurt 2021 Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Znj.Meliza Haradinaj-Stublla, në emër të Republikës së Kosovë...
MPJ
Horizont i ri në marrëdhëniet Kosovë- Emiratet e Bashkuara Arabe
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, znj.Meliza Haradinaj-Stublla, priti sot në takim njoftues ...
MPJ
Ministrja Haradinaj-Stublla: “Zgjoi” është e vërteta e Kosovës
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, znj. Meliza Haradinaj-Stublla, i është gëzuar suksesit të filmit artistik “Zgjoi” / &...
MPJ
Kosova dhe Izraeli vendosën marrëdhëniet diplomatike mes dy shteteve
2 Shkurt 2021   Republika e Kosovës dhe Shteti i Izraelit vendosën dje marrëdhëniet diplomatike mes dy shteteve. Shteti i Izraelit dhe Republika e ...
MPJ
Ministrja Haradinaj-Stublla bëri homazhe te varri i heroines Elfete Humolli
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, znj.Meliza Haradinaj-Stublla, të martën bëri homazhe te varri i heroines Elfete Humolli, ...